InterSoft, a. s.
 

Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je poskytovanie služieb v oblastí analýzy a vývoja softvéru. Spoločnosť InterSoft, a. s. predstavuje inovatívne a cenovo efektívne riešenia. Špecializujeme sa na zákazkový vývoj a implementáciu softvéru so zameraním najmä na klientov (firmy) z krajín EÚ a USA, t.j. outsourcing analytických a vývojových prác v oblasti informačných a komunikačných technológií. Navrhujeme a vytvárame úplne nové aplikácie, alebo dopĺňame funkcionalitu do existujúcich riešení.

Naše softvérové riešenia pokrývajú rôzne oblasti aplikácie softvérových technológií, webovských technológií, manažmentu znalostí, umelej inteligencie, sofistikovaných internetovských informačných systémov s využitím znalostných technológií atď. Medzi najdôležitejšie aktivity patria najmä:

V našej ponuke sú aj vlastné softvérové produkty a riešenia, ktoré sú výsledkom našich predchádzajúcich projektov. Naši vývojári pre vás vytvoria, upravia a nainštalujú tieto riešenia do prakticky akéhokoľvek informačného prostredia.